Ünlü model Tülin Şahin’in, Bebek’teki yalısından taşıma sebebi

Ünlü model Tülin Şahin’in, Bebek’teki yalısından neden taşındığı son zamanlarda Türk medyasında geniş yer buldu. 39 yaşındaki ünlü model, resmi Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Bebek’teki evimizden çıktık. İstanbul’un diğer bir güzel semti Etiler’de yeni evimize geçtik.” ifadelerini kullandı.

Tülin Şahin’in Bebek’teki yalısından neden taşındığı hakkında daha önce birçok iddia ortaya atılmıştı. Bazı iddialara göre, Şahin ve eşi Mehmet Ali Şanal çifti, yalıda yaşadıkları şiddetli rüzgar, fırtına ve deniz suyunun eve zarar vermesi nedeniyle taşınmıştı. Ancak, Tülin Şahin’in yaptığı açıklama bu iddiaları kesin bir şekilde yalanladı.

Tülin Şahin’in Bebek’teki yalısından ayrılmasının ardındaki gerçek nedenler hakkında net bir bilgi olmamasına rağmen ünlü model, yeni evinde mutlu olduğunu belirtti. Etiler’deki yeni evinin de denize yakın bir konumda olduğunu söyleyen Şahin, “Yeni evimiz çok güzel, denize yakın ve huzurlu bir yerde.” ifadelerini kullandı.

Tülin Şahin’in taşınması sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Birçok hayranı, ünlü modelin neden taşındığı hakkında spekülasyonlar yaparken, bazı takipçileri ise Şahin’in yeni evinin fotoğraflarını merakla bekliyor.

Tülin Şahin’in Bebek’teki yalısından ayrılmasıyla ilgili konuşan ünlüler arasında ünlü sunucu Esra Erol da yer aldı. Esra Erol, “Tülin’i ziyarete gittiğimizde şahane bir manzarası olduğunu görmüştük. Ama herkesin kendi tercihi doğrultusunda karar vermesi gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın