Tarım Kredi Kooperatif Market’ten Haziran Ayı İndirimleri (1-15 Haziran 2023)

Tarım Kredi Kooperatif Market’ten Haziran Ayına Özel İndirimler

İSTANBUL (AA) – Tarım Kredi Kooperatif Market, haziran ayında ucuz alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar için özel indirimler sunuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kar amaçlı olmadığını belirterek indirim talimatı verdiği Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, sosyal medya hesapları üzerinden haziran ayına özel yeni indirimli ürünler listesini duyurdu. Et, süt, tavuk, yumurta ve yağ gibi birçok temel ihtiyaç ürününde büyük indirimler yapıldı. İşte 2023 Haziran ayı güncel indirimli ürünler listesi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Talimatıyla Kar Amaçlı Olmayan İndirimler

Temel İhtiyaç Ürünlerinde Büyük İndirimler

Tarım Kredi Kooperatif Market, vatandaşların bütçelerine katkı sağlamak ve ucuz alışveriş yapmalarını desteklemek amacıyla haziran ayına özel indirimli ürünler listesini duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla kar amaçlı olmadığını belirten market, temel ihtiyaç ürünlerinde önemli indirimler gerçekleştirdi.

Haziran ayı indirimli ürünler listesinde et, süt, tavuk, yumurta, yağ gibi temel gıda ürünleri yer alıyor. Vatandaşlar, bu indirimlerden faydalanarak bütçelerine katkı sağlayabilecekler. Tarım Kredi Kooperatif Market, halkın ekonomik açıdan rahatlaması ve temel ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlarla karşılaması için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın